درباره ما

شرکت صدراپژوهش دارای 16 سال تجربه‌ی کاری در زمینه‌ی تعمیر، نگهداری، نصب، راه‌اندازی، کالیبراسیون، خرید و فروش تجهیزات آزمایشگاهی در سراسر ایران است. ایجاد شناخت کامل تجهیزات آزمایشگاهی در فرایند تعمیر آنها، به این مجموعه کمک کرد تا بتواند اقدام به گارانتی تجهیزات آزمایشگاهی کارکرده برای کاربران جدید نمایند.
در سال‌های گذشته با توجه به تحریم‌ها و نوسانات قیمت ارز در کشور ایران، بسیاری از کسب و کار‌های کوچک از بین رفته و حتی تعدادی از کسب و کارهای بزرگ، با مشکلات جدی مواجه شده‌اند. مشکلاتی از نوع وارد کردن قطعات ضروری، واردات دستگاه، خرید مواد اولیه و …
مهندسین صدرا پژوهش با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی، فضایی را برای انواع کسب و کارها فراهم آوردند تا بدون نیاز به خرید تجهیزات نو، در بستری مطمئن، دستگاه‌ها تعمیر شوند و در صورت لزوم به جایگزینی دستگاه جدید، با صرف کمترین هزینه، تجهیزات لازم تهیه شوند.

ایران؛ گورستان تجهیزات الکترونیکی

از این جهت که سال‌هاست شرکت‌های خارجی، خدمات پس از فروش به شرکت‌های ایرانی نمی‌دهند، دستگاه‌ها و تجهیزات بسیار زیادی در ایران وجود دارد که به واسطه‌ی یک نقص کوچک، بدون استفاده رها شده و از طرفی به واسطه‌ی افزایش بیش از اندازه قیمت ارز، امکان خرید دستگاه جایگزین برای صاحبان مشاغل خیلی سخت شده است.
از این رو، صدرا پژوهش  با به کارگیری مهندسین مجرب، این امکان را فراهم کرده که بسیاری از این دستگاه‌ها تعمیر و دوباره به چرخه‌ی صنعت بازگردانده شوند.

خدمات شرکت صدرا پژوهش

  • خرید و فروش تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی و صنعتی
  • تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی:
    تجهیزات عمومی از جمله تزازوی طلافروشی و آزمایشگاهی دو صفر تا شش صفر، سانتریفیوژ آزمایشگاهی، شیکر آزمایشگاهی و …
    تجهیزات آنالیز پیشرفته از جمله GC – ICP – HPLC و …

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی، کلیک کنید.

آیا با بخش تجهیزات آنالیز پیشرفته‌ی صداپژوهش آشنایی دارید؟ کلیک کنید