تعمیر ترازوی RADWAG رادواگ

جهت خرید یا تعمیر ترازو RADWAG ، با ما تماس بگیرید.

در چند سال گذشته‌ یکی از ترازوهایی که بسیار زیاد در بازار ایران جای خود را باز کرده است، ترازوی RADWAG است. طبیعتا زمانی که عرضه‌ی یک محصول زیاد می‌شود، نیازمندی تعمیر آن هم افزایش می‌یابد. در زیر تعدادی از آخرین نمونه‌های تعمیر ترازوی RADWAG را مشاهده می‌کنیم.

تعمیر ترازو RADWAG در صدراپژوهش

تعمیر ترازوی radwag
تعمیر ترازوی رادواگ
تعمیر ترازوی radwag

تعمیر ترازوی RADWAG مدل AS 220.R2

  • نوع استفاده مشتری: آزمایشگاهی
  • دقت: 4 رقم اعشار
  • مدت زمان تعمیر: یک روز

ترازو فقط عدد صفر را نمایش می دهد.

برد الکترونیک تعمیر و ترازو تحویل مشتری داده شد.

تعمیر ترازوی رادوگ
تعمیر ترازوی رادوگ

تعمیر ترازوی RADWAG مدل PS6000.R2

  • نوع استفاده مشتری: صنعتی
  • دقت: 0.01
  • مدت زمان تعمیر: دو هفته

ترازو کالیبره نمی‌شود.

با تعمیر لودسل، مشکل کالیبراسیون داخلی برطرف شد. ترازو تحویل مشتری شد.

در صورتی که نیاز به تعمیر ترازوی RADWAG دارید، کلیک کنید. کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند.

تعمیر ترازوی رادواگ تخصص ماست!

در چند سال گذشته، به دنبال گران شدن ارز و تحریم‌های گسترده، ترازوهای Radwag با توجه به قیمت پایینشان جای خود را در بازار ایران باز کرده‌اند. هر چند که این برند حدودا 40 سال در زمینه‌ی ساخت ترازو قدمت دارد، باز هم در مقایسه با برندهای مطرح‌تر نظیر A&D و Sartorius جدیدتر و کم تجربه‌تر است.

روزانه ترازوهای زیادی برای تعمیر به صدراپژوهش مراجعه می‌کنند که البته کسر قابل توجهی از آن‌ها رادواگ هستند. تقریبا از 2 سال گذشته که شرکت صدراپژوهش فعالیت خود را به صورت تخصصی به ترازو محدود کرد، تا امروز ترازوهای Radwag زیادی را تعمیر کرده است.

تعمیر ترازوی Radwag را به متخصص آن بسپارید.

معمولا در مجموعه‌های مختلف، ترازوی آزمایشگاهی در کنار تجهیزات بسیار پیچیده و گران استفاده می‌شود. به همین دلیل برای برخی از افراد این ذهنیت پیش می‌آید که این وسیله‌ پیچیده نیست و شاید بتوانند خودشان مشکلات آن را حل کنند.

باید گفت که این ذهنیت کاملا غلط است و ترازو هم به عنوان یکی از تجهیزات آزمایشگاهی، پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و برخورد غیر تخصصی با آن می‌تواند مشکلاتی جدی در پی داشته باشد که کمترین آن، اضافه‌شدن هزینه‌های شماست.

واحد ترازوی صدراپژوهش بیش از 16 سال سابقه در زمینه‌ی تجهیزات آزمایشگاهی دارد. شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه نگرانی، تعمیر ترازوی رادواگ خود را به ما بسپارید.

روند تعمیر ترازوی Radwag در صدراپژوهش

در صورت نیاز به تعمیر ترازوی آزمایشگاهی می توانید با واحد ترازوی شرکت صدراپژوهش تماس بگیرید و مشکل ترازو را با بخش فنی مطرح نمایید و در نهایت پس از هماهنگی با کارشناس فنی، ترازو را برای ما ارسال نمایید.

ترازوی وارد شده در صدراپژوهش در کمتر از 24 ساعت به صورت رایگان عیب‌یابی و نهایتا اعلام هزینه می‌شود و در صورت موافقت شما، فرایند تعمیر آغاز می‌شود.

آیا در صدراپژوهش آموزش کار با دستگاه هم داریم؟

بله! تمامی محصولاتی که در صدراپژوهش فروخته یا تعمیر می‌شوند، پیش از تحویل به مراجعه‌کننده، آموزش داده می‌شوند.

ضمانت تعمیر ترازوهای چیست؟

تمامی خدمات شرکت صدراپژوهش شامل گارانتی هستند. در صورتی که یک ترازو برای تعمیر به شرکت فرستاده شود و تعمیر شود، در صورت بروز مجدد مشکل از آن ناحیه، تا 6 ماه کلیه هزینه‌ها بر عهده‌ی صدراپژوهش است.

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

آیا با بخش تجهیزات آنالیز پیشرفته‌ی صداپژوهش آشنایی دارید؟ کلیک کنید