نمایشگر دوم ترازو (External Display) متناسب با تمام ترازوها

folder_openدسته‌بندی نشده

در این نوشته به بررسی نمایشگر دوم ترازوهای طلافروشی و آزمایشگاهی ساخته‌ی SadraPZH (شرکت صدرا پژوهش) می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

جهت خرید نمایشگر، فرم انتهای صفحه را پر کنید. کارشناسان صدراپژوهش با شما تماس می‌گیرند.

نمایشگر دوم ترازو چیست؟

نمایشگر دوم ترازو یا همان Second Display، یک وسیله‌ی الکترونیکی است که با یک سیم به ترازوی شما وصل می‌شود و عدد نمایش‌داده‌شده روی ترازو را در ظاهر و ابعادی بزرگتر نمایش می‌دهد.

معمولا این محصول توسط کمپانی‌های سازنده‌ی ترازو برای محصولات خودشان ارائه می‌شود.

با توجه به نمایشگر خود ترازو، چه نیازی به نمایشگر دوم است؟

یکی از مشکلاتی که مخصوصا در طلافروشی‌ها وجود دارد، این است که صفحه‌ی نمایش ترازو فقط برای خود فروشنده قابل مشاهده است. یعنی کسی که می‌خواهد طلا بخرد، نمی‌تواند عدد وزن را روی ترازو ببیند و این موضوع می‌تواند باعث صلب اعتماد خریدار شود. (برای مشاهده‌ی لیست ترازوی طلافروشی که قابلیت اتصال نمایشگر دارند، کلیک کنید)

حال به وسیله‌ی این نمایشگر، جدای از این که خریدار به راحتی قادر به دیدن عدد وزن است، خود فروشنده هم می‌تواند اعداد را با وضوح بیشتر و در ابعادی بزرگتر ببیند تا از بروز هرگونه خطا جلوگیری شود.

چرا این محصول از نمونه‌های خارجی‌اش بهتر است؟

اولین و مهم‌ترین خوبی این محصول نسبت به نمونه‌های خارجی‌اش این است که کمپانی‌های سازنده‌ی ترازو، نمایشگرها را متناسب با ترازوهای خودشان می‌سازند. یعنی نمایشگری که کمپانی A&D وارد بازار کرده است، فقط با ترازوهای A&D کار می‌کند یا همین طور در مورد کمپانی‌های Sartorius، Mettler Toledo و غیره.

اما نمایشگر دوم شرکت صدرا پژوهش، با این که قیمتش نسبت به نمونه‌های خارجی چیزی در حدود یک‌پنجم است، با تمام ترازوها از برندهای مختلف هماهنگی دارد.

گارانتی این محصول به چه صورت است؟

نمایشگرهای صدرا پژوهش به مدت 10 سال گارانتی بی قید و شرط دارند.

قیمت این نمایشگر چقدر است؟

قیمت این نمایشگر 1,800,000 تومان است. چیزی در حدود یک پنجم نمونه‌ی خارجی‌اش!

آیا تمام ترازوها قابلیت وصل شدن به این نمایشگر را دارند؟

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، ارتباط این نمایشگر با ترازو به وسیله‌ی سیم و توسط پورت RS232 انجام می‌گیرد. بنابراین تمام ترازوهایی که دارای این خروجی هستند، قابلیت اتصال به این نمایشگر را دارند.

در فیلم زیر، عملکرد این وسیله به خوبی نمایش داده شده است.

    ثبت سفارش نمایشگر در سایت صدرا پژوهش

    در صورت تمایل به خرید این محصول، فرم زیر را تکمیل نمایید. کارشناسان صدرا پژوهش پس از بررسی فرم با شما تماس می‌گیرند. پر کردن قسمت‌های ستاره‌دار الزامی است!


    آیا با بخش تجهیزات آنالیز پیشرفته‌ی صداپژوهش آشنایی دارید؟ کلیک کنید