قیمت ترازوی دیجیتال با دقت 0.001 گرم

folder_openآزمایشگاهی, طلافروشی
commentبدون دیدگاه

  مشاوره تخصصی خرید

  یکی از ترازوهای بسیار پرکاربرد در صنایع و مجموعه‌های آزمایشگاهی، ترازو با دقت 0.001 است. این ترازو کاربرد گسترده‌ای در صنایع پتروشیمی، معدنی، خاک، فولاد، غذایی، جواهرات و … به خصوص در بخش‌های کنترل کیفی و تحقیقاتی آن‌ها دارد. بنابراین در صورتی که قصد خرید این ترازو را برای مجموعه‌ی خود دارید، پیشنهاد می‌کنیم این متن را مطالعه نمایید تا به شما برای یک انتخاب بهتر کمک کند.

  در این مطلب ضمن بیان توضیحاتی در مورد این که چه مواردی بر روی قیمت ترازوی دیجیتال با دقت 0.001 گرم تاثیر می‌گذارد، اندکی در مورد قابلیت‌های این ترازوی دقیق آزمایشگاهی صحبت می‌کنیم. با ما همراه باشید.

  کاربرد گسترده‌ی ترازو با دقت 0.001

  بر خلاف تعدادی از ترازوهایی که کاربردهای انحصاری در صنایع محدودی دارند، این ترازو به واسطه‌ی دقت میانی خود، در بسیاری از صنایع قابل استفاده است. به طور مثال ترازوی میکرو، ترازویی نیست که بتوان به راحتی تهیه کرد یا اصلا آن قدر ظرفیت ندارند که بشود از آن‌ برای هر کاری استفاده کرد.

  از آن طرف هم همین‌طور است. مثلا ترازویی با دقت یک رقم بعد از اعشار، اصلا مناسب کار در بسیاری از آزمایشگاه‌های کنترل کیفی و تحقیقاتی نیست. هر چند که این ترازوها دارای ظرفیت‌های بالایی هستند، اما دقت لازم را تامین نمی‌کنند.

  از این جهت می‌گوییم که ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی با دقت 0.001 یک ترازوی مناسب برای بسیاری از صنایع است. زیرا هم دقت حداقلی را تامین می‌کند، هم ظرفیت نسبتا خوبی ارائه می‌دهد. این ترازو در برندهای مختلف تا ظرفیت 2100 گرم هم عرضه می‌شود.

  به این نکته باید توجه داشت که در یک برند مشخص، هر قدر ظرفیت بالاتر برود، قیمت ترازوی دیجیتال با دقت 0.001 گرم هم بالاتر می‌رود. البته این موضوع در مورد تمام دقت‌ها صادق است. یعنی در یک دقت ثابت، ظرفیت و قیمت با هم نسبت مستقیم دارند.

  برندهای تولیدکننده‌ی ترازو یک هزارم

  در نظر داشته باشید که با توجه به گستره‌ی استفاده از این ترازو، تقریبا تمام برندهای مطرح در دنیا، ترازوهای متنوعی در این دقت دارند. A&D ژاپن، Sartorius آلمان، Mettler Toledo سوئیس، RADWAG لهستان، KERN آلمان و … تمام این سازندگان معروف، در این دقت، ترازوهای زیادی دارند. البته باید این نکته را هم مد نظر قرار داد که با توجه به شرایط خاص واردات در ایران از جمله تحریم‌ها و افزایش نرخ ارز، بسیاری از این مدل‌ها وارد نمی‌شود. بنابراین نمی‌توان به راحتی وارد وبسایت سازندگان شد و هر مدلی را انتخاب کرد و در نهایت توقع داشت که فروشندگان داخلی آن محصول را داشته باشند.

  البته صدراپژوهش این امکان را ایجاد کرده است که در صورت نیاز به هر کدام از انواع ترازو که در داخل ایران موجود نیست، ثبت سفارش شما را انجام دهد و حداکثر ظرف دو ماه محصول به دست شما برسد.

  نکته‌ی دیگری که در مورد صدراپژوهش وجود دارد این است که این شرکت نماینده‌ی هیچ کدام از برندها نیست. بنابراین با تمام این برندها کار می‌کند. این مساله شرایطی را به وجود آورده است که وقتی شما برای خرید ترازو به این مجموعه مراجعه می‌کنید، با هیچ اصراری برای خرید یک برند خاص مواجه نمی‌شوید. ابتدا کارشناسان فروش از شما تمام اطلاعات لازم در زمینه‌ی نیازهای کاری‌تان را می‌پرسند. سپس با توجه به آن نیازها، بهترین انتخاب را پیش پای شما قرار می‌دهند.

  شما می‌توانید ترازوهای مختلف را از نزدیک ببینید، با توابع مختلف آن‌ها آشنا شوید و در نهایت بهترین موردی که مناسبتان است را انتخاب کنید.

  دقت کنید همیشه این طور نیست که اگر یک برند معروف‌تر باشد، حتما تمام ترازوهایش بهتر است. ما در صدراپژوهش به واسطه‌ی تجربه‌ی 16 ساله در زمینه‌ی تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی، صنعتی و ابزار دقیق، بارها با این موضوع روبه‌رو شدیم که یک ترازو از یک برند غیر معروف، کیفتی به مراتب بهتر از مشابه خودش در برند معروف رقیب دارد. بنابراین سعی کنید موضوع برند را در آخرین مرحله لحاظ کنید. زیرا تمرکز بر برند از ابتدا، می‌تواند انتخاب‌های شما را بسیار محدود کند.

  گارانتی ترازو با دقت 0.001

  لازم به ذکر است که تمام ترازوهای کارکرده و نو در صدراپژوهش به هنگام فروش، گارانتی می‌شوند. در واقع شاید صدراپژوهش تنها مجموعه‌ای باشد که ترازوهای کارکرده را هم ضمانت می‌کند. دلیل این موضوع هم این است که این شرکت فقط فروشنده نیست. بلکه ابتدا پشتیبان فنی محصول شماست.

  در ادامه بخشی از نمونه‌های تعمیرشده در این مجموعه را مشاهده می‌کنید.

  تعمیر ترازوی Sartorius

  برای مشاهده‌ی آخرین نمونه‌های تعمیر این برند کلیک کنید.

  تعمیر ترازوی Mettler Toledo

  برای مشاهده نمونه‌های تعمیر ترازوی Mettler Toledo کلیک کنید.

  تعمیر ترازوی AND

  ترازوهای AND کاربرد بسیار زیادی در طلافروشی‌ها دارند. برای مشاهده‌ی آخرین تعمیرات AND کلیک کنید.

  تعمیر ترازو Electronic Balance

  جهات مشاهده‌ی آخرین تعمیرات این برند کلیک کنید.

  تعمیر ترازوی Acculab

  آخرین نمونه‌های تعمیر ترازوی Acculab در صدرا پژوهش

  تعمیر ترازوی Ohaus

  برای مشاهده‌ی آخرین نمونه های تعمیر ترازوی Ohaus کلیک کنید.

  تعمیر ترازوی RADWAG

  جهت مشاهده‌ی آخرین تعمیرات RADWAG در صدراپژوهش کلیک کنید.

  تعمیر ترازوی KERN

  آخرین نمونه‌های تعمیر ترازوی KERN در صدرا پژوهش

  کالیبراسیون ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی با دقت 0.001

  مانند تمام ترازوهای آزمایشگاهی دیگر، این مدل از ترازو هم دارای سه نوع کالیبراسیون خارجی، داخلی و اتوکالیبره است. قبلا درباره‌ی این موضوع در بلاگ صدرا پژوهش صحبت کرده‌ایم.

  در انتخاب ترازوی سه رقم اعشار این موضوع را مد نظر داشته باشید که این ترازو قرار است در کجا استفاده شود و شرایط محیطی آن چیست. مثلا اگر در شرایطی از ترازو استفاده می‌کنید که دائما تغییرات حرارتی دارید، ترازوی اتو کالیبره می‌تواند برایتان مناسب باشد.

  ولی اگر استفاده‌‌تان از ترازو مثلا در حد دو بار در روز است، شاید یک ترازو با قابلیت کالیبراسیون داخلی یا حتی خارجی برایتان کافی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کالیبراسیون ترازو 3 رقم اعشار، پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ی کالیبراسیون ترازوی آزمایشگاهی را مطالعه نمایید.

  خرید ترازوی یک هزارم

  با توجه مطالب بیان شده در بالا، اگر قصد خرید ترازوی یک هزارم دارید، به یکی از دو روش زیر می‌توانید اقدام نمایید:

  1. با کارشناسان فروش شرکت صدراپژوهش تماس بگیرید و اطلاعات لازم را در اختیارشان قرار دهید تا بهترین انتخاب را پیش روی شما قرار دهند.
  2. فرم اطلاعات زیر را پر کنید تا در اسرع وقت پس از بررسی‌های لازم با شما تماس بگیریم.

   مشاوره تخصصی خرید

   نظرتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

   Fill out this field
   Fill out this field
   لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

   فهرست